Форум за хранителни добавки

Научете повече за хранителните добавки
Дата и час: Сря Май 25, 2022 8:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Фев 17, 2022 11:10 am 

В BodyFan се натъквате на голямо разнообразие от и оригинална козметика. В нашия онлайн магазин откривате най-желаните и търсени продукти от света на красотата – мъжки, дамски и унисекс аромати, висококачествена бяла и декоративна козметика, продукти за коса и тяло. На един клик разстояние ви очакват и професионалните ни консултанти, които са готови да ви асистират с качествена и своевременна информация.

За да опознаете в детайли благоуханния свят на парфюмите, сме ви подготвили селекция от най-често задаваните въпроси, отговорите на които действително ще ви помогнат да опознаете в детайли любимите си ароматни есенции. За допълнителна информация винаги можете да се свържете с нашите консултанти.

Ароматът е кръстен на известната колекция бижута. Идеята на парфюмеристите е да създадат ново и модерно ухание, което да привлече по-младите клиенти.
е умело балансиран флорално-плодов аромат с изискани дървесни нюанси. Ароматът му е женствен, нежен и романтичен. Той е идеален за през деня, но и достатъчно бляскав за вечерта.

За отрицателно време, парфюмът печели сърцата на хиляди почитателки.

Те са пленени не само от разкошния и луксозен аромат, но и от красивата стъклена бутилка със златни акценти. Тя е вдъхновена от Париж и бляскавата колекция пръстени, като идеята е изложена дори в очарователната капачка на шишенцето.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Фев 17, 2022 4:07 pm 

Здравейте, дами! Никога не съм си представяла, че прическата ми може да стане толкова силна и красива. Благодарна съм на фризьорката, но повече съм благодарна на аксесоарите за коса на bodyfan. Изключително добра цена и качество, а има и огромно разнообразие. Оставям ви линк - http://proteini-bg.com/cattegory.php?ca ... t=0&page=1

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа